Groep
Leerkracht
E-mailadres
1-2 Gemma Drijver g.drijver@schooltij.nl
3-4 Thomas Heijdeman

Nicole Grootelaar

 t.heijdeman@schooltij.nl

n.grootelaar@schooltij.nl

5-6 Linda Daalder

Debby Kieft

l.daalder@schooltij.nl

d.kieft@schooltij.nl

7-8 Nicoline Siera

Méline van der Honing

n.siera@schooltij.nl

m.vanderhoning@schooltij.nl

 

Tim Toornstra is interim-directeur (aanwezig op maandag en woensdag)

Nicoline Siera is Intern Begeleider (IB-er)

Sanne Vlaming is onderwijs-assistente

Sandra Bremer is de vakleerkracht gymnastiek

Mariken Stoverinck is vakleerkracht muziek